Měření a regulace

Každá budova musí své technologie určené k větrání, chlazení a topení efektivně řídit. K tomu slouží automatické systémy řízení měření a regulace (MaR).

V dnešní době je možné pomocí systému MaR řídit i spotřebu elektrické energie, tj. např. regulovat včasné odpínání nepotřebných elektro zátěží a zejména pak řídit osvětlení budovy a místností.

  • kotelny, vytápění budov
  • vzduchotechnika, rekuperace
  • chlazení, řízené kvašení
  • osvětlení 
  • žaluziové a roletové systémy
  • zavlažovací systémy

Komplexní dodávky, montáže a servis zařízení MaR.

Formou na klíč Vám nabízíme měření a regulaci systémů u průmyslových technologií, spaloven, kotelen, vzduchotechniky, ale také u rodinných domů. Nabízíme také optimalizace řešení a inovace v případě nefunkčních nebo zastaralých řídících systémů. Je důležité zdůraznit a vyzvednout úsporu nejen ekonomickou, energetickou, ale taktéž i časovou.

Požadavky investorů i nájemců na inteligentní řízení budov a zejména jejich energetickou náročnost se stále zvyšují. Majitelé nebo provozovatelé budov požadují komfort, bezpečnost, systém řízení, monitoring spotřeby energií a pokud možno co největší flexibilitu.

Servisní a revizní činnost

Velmi důležitou složkou naší činnosti je provádění pravidelných kontrol a revizí nainstalovaných zařízení.
Takto dokážeme včas identifikovat a odstraňovat případné poruchy, a tím prodlužujeme životnost a užitnou hodnotu zařízení.
Díky pravidelnému servisu lze zařízení také průběžně modernizovat a přizpůsobovat požadavkům zákazníka.

Venkovní žaluzie