• #

  fade

 • #

  fade

 • #

  fade

 • #

  fade

Uzavřené kamerové systémy

CCTV – Kamerové systémy se stávají stále častějším doplňkem našeho života.

Tvoří důležitou součást elektronického zabezpečení objektů. V domácím prostředí slouží k monitorování dění v domě a jeho okolí (hlídání malých dětí, zahrady, vjezdu do domu, garáže, skladů, kanceláři....). Ve firmách můžeme sledovat dění, dále sledovat provoz na výrobních halách, hlídat vstupy do objektu, sklady atd. Cílem je sledovat pohyb v zájmových zónách, monitorovaných jednotlivými kamerami. Snímaný obraz je přenášen drátovými kamerami do digitálního videorekordéru, kde se ukládá na pevný disk. Přináší možnost sledování dění ve firmě, když tam zrovna nejste pomocí mobilního telefonu nebo internetového prohlížeče.

V jednom kamerovém setu je možno kombinovat více druhů kamer. Tedy provozovat současně kamery barevné i černobílé, venkovní i interiérové, s nočním viděním nebo vysoce citlivé a připojené kabelem či bezdrátově.
Lze nainstalovat kamery s lepším rozlišením nebo kamery se slabším rozlišením. Na každou pozici lze umístit takové provedení bezpečnostní kamery, které bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům. Další možnosti je do kamerového systému zapojit i kamery maskované, například jako klasické pohybové čidlo PIR, požární kouřový detektor nebo typu pinhole s miniaturním objektivem vhodné ke skryté montáži. Některé z kamer jsou vybaveny integrovaným mikrofonem pro snímání zvuku, popřípadě se dá mikrofon doinstalovat. Možnosti jsou takřka neomezené, rádi Vám s výběrem poradíme.